چهارشنبه  29  شهریور  1396

شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد

معرفی و تاریخچه

این شرکت فعالیت خود را از سال 1385 به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های بانک پاسارگاد، در بازار سرمایه آغاز کرده است. در سال‌های اخیر همواره در بین 10 کارگزار برتر قرار داشته و تمامی خدمات موجود در بازار سرمایه را ارائه نموده است.ترکیب سرمایه انسانی شرکت با عنایت به گسترش خدمات هرساله درحال رشد بوده و به بیش از 90 نفر نیروی متخصص و کارشناس رسیده است.


خدمات ارائه شده

معاملات سهام و سایر اوراق بهادار: این شرکت دارای اتاق معاملات در دفتر مرکزی با 14 ایستگاه معاملاتی و 8 شعبه در سعادت‌‌آبادتهران، اراک، مشهد، اصفهان، زنجان،قزوین،بابلسر و کیش (مجموعاً 27 ایستگاه معاملاتی) است.
بورس کالا: این شرکت مجوز حضور در کلیه رینگ‌های معاملاتی فعال در بورس کالا اعم از رینگ کالاهای کشاورزی، رینگ‌های صنعت سیمان، رینگ فرآورده‌های نفتی و محصولات پتروشیمی و معاملات آتی (سکه و ...) فعالیت می‌کند.
بورس انرژی: با انجام معاملات و کشف قیمت فرآورده‌های نفتی، گاز و سایر حامل‌های انرژی بالاخص برق در بین 3 کارگزاری برتر قرار دارد.
تحلیل و مشاور سرمایه‌گذاری: این واحد با هدف اطلاع رسانی و ارائه تحلیل به مشتریان حقیقی و حقوقی در راستای سرمایه‌گذاری مطمئن در بازار سرمایه شکل گرفته است که توسط وب سایت پاسارگاد تحلیل به ایشان خدمت رسانی می‌نماید.
تأمین مالی: شامل خدمات مشاوره پذیرش، مشاوره عرضه، تأمین مالی، ارزیابی اقتصادی طرح‌های سرمایه‌گذاری، ارزش‌گذاری و ... است این واحد تاکنون به شرکت‌های بسیاری از جمله بانک پاسارگاد، پارس‌آریان، بیمه پاسارگاد، پالایشگاه نفت شیراز و تهران، میدکو،فن‌آوا کارت، پتروشیمی بندرامام، گروه صنعتی رنا خدمات ارائه کرده است.
سبدگردانی: معمولا افرادی که مبالغ قابل توجهی برای سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه اختصاص داده‌اند و در عین حال تخصص یا فرصت لازم جهت مدیریت بهینه سبداوراق بهادار را ندارد از خدمات سبدگردانی اختصاصی استفاده می‌نماید.
آموزش: به صورت تخصصی و به شکل حضوری یا مجازی ارائه می‌گردد.


شما می توانید خرید و فروش سهام را از طریق سیستم آنلاین تریدینگ کارگزاری بانک پاسارگاد تجربه نمایید.

تلفن واحد معاملات آنلاین 42392207 الی 13

جهت عضویت در کانال تلگرام شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد روی لینک زیر کنید:

https://telegram.me/Pasargadonline

ضمناً کلاس های آموزشی معاملات آنلاین یکشنبه ها از ساعت 14 در دفتر مرکزی کارگزاری بانک پاسارگاد برگزار می شود.

جهت ثبت نام با شماره 88106293 تماس حاصل نمایید.


شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد به عنوان یکی از کارگزاران پیشرو در ارائه خدمات به¬روز، مبتنی بر فناوری‌های نوین کشور ، ارائه دهنده خدمات معاملات برخط (Online Trading) می‌باشد تا دسترسی سریع ، آسان و مطمئن را برای سرمایه‌گذاران به سیستم معاملاتی فراهم نماید. از مزایای به‌کارگیری این سیستم، حذف هرگونه مراجعه حضوری به بانک و کارگزاری و انجام کلیه مراحل فرآیند معاملات از طریق سیستم آنلاین درکمترین زمان ممکن است. نرم‌افزار جدید، پیشرفته و اختصاصی معاملات برخط کارگزاری بانک پاسارگاد با همکاری شرکت داتکس (DTTS) و با استفاده از فناوری روز دنیا تولید شده و در سال ۱۳۹۲ مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت مدیریت فناوری بورس را دریافت نموده است.


مزایای معاملات بر‎خط
• ارسال سریع و مطمئن سفارشات،
• نقل و انتقال آنی وجوه از حساب بانکی به حساب نزد کارگزاری،
• مشاهده لحظه‌ای صورت‌حساب و سبد دارایی،
• سهولت در مدیریت دارایی‌ها،
• دسترسی سریع به اخبار و اطلاعات بازار.


دو روش برای ارائه درخواست افتتاح حساب و دریافت مجوز خدمات آنلاین به کارگزاری پاسارگاد درنظر گرفته شده است:


افتتاح حساب با مراجعه حضوری به شعب کارگزاری بانک پاسارگاد
افتتاح حساب از طریق "حساب سپرده ویژه معاملات آنلاین سهام" در کلیه شعب بانک پاسارگادافتتاح حساب معاملات برخط از طریق"حساب سپرده ویژه معاملات آنلاین"(ثبت نام غیرحضوری)
برای نخستین بار در سیستم بانکداری وکارگزاری کشور، مشتریان گرامی میتوانند با افتتاح سپرده ویژه معاملات آنلاین سهام، با بهره مندی ازسامانه بانکداری مجازی بانک پاسارگاد درسیستم معاملات آنلاین کارگزاری بانک پاسارگاد ثبت نام و در بازار سرمایه فعالیت کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت ثبت نام آنلاین کارگزاری بانک پاسارگاد به آدرس www.trade.bpi.ir مراجعه نمائید.


"صندوق سرمایه گذاری اندیشه زرین پاسارگاد"

صندوق سرمایه‌گذاری اندیشه زرین پاسارگاد در تاریخ 1395/01/14 فعالیت خود را آغاز نمود. این صندوق از نوع صندوق‌های سرمایه‌گذاری صرفاً در اوراق بهادار با درآمد ثابت با پیش‌بینی سود سالانه ۲۰درصد است.
آدرس تارنما: www.azpfund.com

"صندوق سرمایه گذاری نیکوکاری رفاه کودک"

صندوق سرمایه‌گذاری نیکوکاری رفاه کودک در تاریخ 1392/12/22 فعالیت خود را آغاز نمود. این صندوق به منظور سهولت مشارکت نیکوکارانجهت حمایت از کودکان مستعد بی‌بضاعت تشکیل شده. این صندوق شامل سبدی از دارایی‌ها نظیر سهام، اوراق مشارکت و وجه نقد است که ترکیب این دارایی‌هادر صندوق توسط کارشناسان مالی و سرمایه‌گذاری شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد به عنوان مدیر صندوق تعیین و مدیریت می‌شود تا بتواند حداکثر منافع را هم برای فرد نیکوکار و هم برای اهداف نیکوکارانه صندوق به‌دست آورد.موسسه خیریه رفاه کودک به عنوان موسس و مدیر اجرای این صندوق مسئولیت صرف وجوه واریزی از سوی نیکوکاران جهت اهداف صندوق را دارد و طی گزارش‌های دوره‌ای محل صرف وجوه را به سرمایه‌گذاران اعلام می‌کند.
آدرس تارنما: www.koodakfund.com

"صندوق سرمایه گذاری مشترک اندیشمندان پارس نگر خبره"

صندوق سرمایه‌گذاری مشترک اندیشمندان پارس‌نگر خبره در تاریخ 1393/02/22 فعالیت خود را آغاز نمود. صندوق اندیشمندان از نوع صندوق‌های سرمایه‌گذاری در سهام با پیش‌بینی سود سالانه ۲۰ درصد است. مدیر این صندوق شرکت مشاور سرمایه‌گذاری ارزش پرداز آریان و ضامن نقدشوندگی این صندوق شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد است.


اعضای هیات مدیره

نام و نام خانوادگی سمت
آقای احمد پویانفر رئیس هیات مدیره
آقای قاسم عابدی نایب رئیس هیات مدیره
آقای محمد عابد مدیر عامل
آقای خلیل فرجی عضو هیات مدیره
آقای محمود خدام عضو هیات مدیره
آقای هادی جمالیان عضو هیات مدیره