یکشنبه  29  فروردین  1400 , روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی

کیپاد | کیف پول همراه پاسارگاد

با پیشرفت جوامع و پر رنگ شدن نقش فناوری در زندگی روزمره، حذف شیوه ‌های سنتی در عرصه پرداخت، امری اجتناب ناپذیر است. در راستای این پیشرفت “بانک پاسارگاد” با مشارکت “شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد”، نسخه جدیدی از کیپاد|کیف پول همراه پاسارگاد را در راستای توسعه راه‌کارهای پرداخت الکترونیک از طریق تلفن‌همراه هوشمند طراحی کرده است. تا به راحتی و بدون اتلاف وقت، پرداختی سریع، امن و خوشایند را در حوزه خدمات پرداخت عوارض آزادراهی، خرید طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا، پرداخت قبض، خرید شارژ و غیره تجربه کنید.

پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی

در صورت در دسترس نبودن گوشی همراه، می توانيد با مراجعه به لينک زير نسبت به استعلام و پرداخت بدهی عوارض آزادراهی خود اقدام نماييد.

استعلام و پرداخت آنلاین عوارض

قابلیت های اپلیکیشن کیپاد

پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی

پرداخت آنلاین عوارض آزادراهی یکی از مهمترین قابلیت های اپلیکیشن کیپاد است که موجب گردیده تا پرداخت عوارض از آن حالت سنتی تغییر کرده و شکل جدیدی به خود بگیرد. در این نوع پرداخت می توانید با انتخاب گزینه”پرداخت عوارض آزادراهی” نسبت به ثبت مشخصات خودروی خود اقدام کنید.

کارت به کارت

برای انتقال وجه از طریق کارت به کارت در کیپاد، شماره کارت مبدا، کارت مقصد و مبلغ دلخواه انتقال وجه را وارد کنید. در حال حاضر سرویس کارت به کارت از مبدا بانک پاسارگاد، ملت، ملی، تجارت، پارسیان، سپه، کشاورزی، سامان، اقتصاد نوین، انصار، آینده، سرمایه، سینا، حکمت، گردشگری، دی، ایران زمین، پست بانک، توسعه و تعاون، صنعت و معدن، خاورمیانه، موسسه اعتباری نور، موسسه اعتباری توسعه به مقصد تمامی بانک‌های عضو شبکه شتاب امکان‌پذیر است. امکان کارت به کارت از سایر بانک ها نیز بزودی اضافه خواهند شد.

قبض برق

با اجرای طرح ملی قبض سبز و جایگزین شدن قبض الکترونیکی به جای قبض کاغذی برق، اپلیکیشن کیپاد، جهت همراهی با این طرح، گزینه”قبض برق” را به نسخه جدید خود اضافه کرد. کاربران جهت رویت قبض برق خود، می‌توانند یکبار برای همیشه، شناسه قبض برق را در قسمت”قبض برق” وارد نموده و پس از آن به راحتی نسبت به پرداخت مبلغ آن اقدام کنند.

انتقال به حساب

یکی دیگر از قابلیت‌های منحصر به فرد اپلیکیشن کیپاد، انتقال موجودی کیف پول به حساب کاربر است. شما می توانید در صورت لزوم با مراجعه به قسمت انتقال حساب، مبلغ اعتبار کیف پول خود را از طریق کد شبا (ثبت شده در قسمت پروفایل)، به حساب بانکی خود انتقال دهید.

پرداخت عوارض طرح ترافیک

از آنجایی که در طول روز افراد زیادی هستند که جهت انجام امور روزمره خود نیاز به رفت و آمد در محدوده طرح ترافیک و یا آلودگی ‌هوا را دارند؛ اپلیکیشن کیپاد در نسخه جدید خود، برای اولین بار امکان پرداخت بدهی عوارض طرح ترافیک را فراهم کرده است تا بتوانید به راحتی با مراجعه به قسمت عوارض طرح ترافیک، پلاک خودروی خود را ثبت کرده و نسبت به استعلام و پرداخت بدهی خود اقدام کنید.

پرداخت قبض

اگر قصد پرداخت قبض های خود را دارید تنها کافیه با انتخاب گزینه پرداخت قبض، بر روی “اسکن بارکد” کلیک کرده و بارکد قبض مورد نظر خود را در مقابل آن قرار دهید و یا با وارد کردن شناسه قبض و پرداخت، از طریق کسر از موجودی کیف پول، بدهی خود را پرداخت کنید.

خرید بسته اینترنتی

با پر رنگ شدن نقش تلفن همراه در زندگی و تغییر شکل ارتباطات، اینترنت یکی از نیازهای همیشگی ما قلمداد می ‌شود. با توجه به این موضوع، کیپاد امکان خرید بسته اینترنتی را برای تمامی اپراتورهای تلفن همراه در اپلیکیشن خود فراهم کرده است.

شارژ مستقیم

برای خرید شارژ تلفن همراه، دیگر نیازی به وارد کردن تعداد زیادی کد و عدد نیست. شما می توانید از طریق اپلیکیشن کیپاد تنها با وارد کردن شماره همراه مورد نظر و یا انتخاب شماره از لیست مخاطبان، تلفن همراهتان را شارژ نماييد.

نیکوکاری

دست‌هایی که کمک می کنند بسیار مقدس ‌تر از لبهایی هستند که دعا می کنند. اپلیکیشن کیپاد امکان ارتباط با سه موسسه “هلال‌ احمر”، “جمعیت امام علی” و “پیام امید” را برای پرداخت نذورات، فراهم ساخته تا شما در هر زمانی بتوانید به انجام کار خیر بپردازید.

اسکن کد QR

پرداخت از طریق کدQR، یکی دیگر از خدمات کیف پول همراه پاسارگاد است که با هدف حذف پول نقد در پرداخت های خرد روزمره، امکان خرید از فروشگاه‌های تحت پوشش و یا پرداخت هزینه وسایل حمل و نقل عمومی را فراهم کرده است.

کارت شهروندی

در حال حاضر، افزایش اعتبار کارت شهروندی مشهد، (بزودی قزوین و کرمان) از دیگر امکانات اپلیکیشن کیپاد است تا بدون نیاز به مراجعه به کیوسک های شارژ بتوانید کارت های بلیط خود را شارژ کنید. امکان ارائه این خدمت به شهروندان دیگر شهرهای کشور نیز در آینده نزدیک فراهم خواهد شد.

انتقال پول به دیگر کاربران

انتقال اعتبار به کاربری دیگر بدون انتقال به درگاه پرداخت و تنها با انتخاب فرد مورد نظر از فهرست تماس ‌ها و یا وارد کردن شماره تماس فرد مورد نظر، قابلیتی است که کیپاد برای کاربران خود فراهم ساخته است.

اشتراک و پخش آنلاین فیلم و سریال آیو

در اپلیکیشن کیپاد علاوه بر خرید اشتراک آیو این امکان را دارید تنها با یک کلیک، برنامه ‌های اولین تلویزیون اینترنتی ایران (آیو) را مشاهده کنید.

با اجرای طرح ملی قبض سبز و جایگزین شدن قبض الکترونیکی به جای قبض کاغذی برق، اپلیکیشن کیپاد، جهت همراهی با این طرح، گزینه”قبض برق” را به نسخه جدید خود اضافه کرد. کاربران جهت رویت قبض برق خود، می‌توانند یکبار برای همیشه، شناسه قبض برق را در قسمت”قبض برق” وارد نموده و پس از آن به راحتی نسبت به پرداخت مبلغ آن اقدام کنند.

کیپاد| کیف پول همراه پاسارگاد، خدمت جدیدی از بانک پاسارگاد است که با اتکا به توان فنی شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد، به صورت آنلاین با هدف ایجاد تحول در عرصه پرداخت های خرد روزمره، عرضه شده است. شما با نصب و استفاده از اپلیکیشن کیپاد، می توانید پرداختی امن، سریع و آسان را در حوزه های مختلف پذیرندگی کیپاد و عوارض آزادراهی تجربه کنید.