پنجشنبه  27  مرداد  1401

پی‌پاد | کیف پول همراه پاسارگاد

پِی‌پاد، نسخه جدید کیف پول همراه بانک پاسارگاد که با نام کیپاد و از سال 1397 در دسترس عموم قرار گرفته بود، در سال نو با نام، هویت بصری و رابط کاربری جدید منتشر شد. در رویکرد جدید، تلاش شده است تا تمامی نیازهای روزانه کاربران را از طریق کیف پول همراه پی‌پاد مرتفع گردد. پیِ‌پاد به عنوان کیف پول همراه، قابلیت افزایش موجودی برای انجام کارهای روزانه را دارد. برخی از مزایای پیِ‌پاد: # رابط کاربری روان و زیبا # عدم نیاز به ورود اطلاعات کارت در هر پرداخت با افزایش موجودی کیف پول # احراز هویت غیر حضوری و عدم نیاز به مراجعه به بانک جهت انجام امور پرداختی # پشتیبانی 24ساعته

قابلیت های اپلیکیشن پی‌پاد

پرداخت کرایه تاکسی

پرداخت آنلاین کرایه تاکسی با اپلیکیشن پِی‌پاد با گسترش پاندمی کرونا، راه اندازی شد. در پِی‌پاد، می توانید به قسمت کرایه تاکسی وارد شده و از طریق اسکن کیو آر نسبت به پرداخت کرایه اقدام کنید. در حال حاضر تاکسی های تهران و مشهد به پرداخت با کیو آر مجهز گشته اند و دیگر چالش هایی همچون کمبود پول خرد، آلودگی پول و... وجود نخواهد داشت.

کارت به کارت

برای انتقال وجه از طریق کارت به کارت در پِی‌پاد، شماره کارت مبدا، کارت مقصد و مبلغ دلخواه انتقال وجه را وارد کنید. در حال حاضر سرویس کارت به کارت از مبدا بانک پاسارگاد، ملت، ملی، تجارت، پارسیان، سپه، کشاورزی، سامان، اقتصاد نوین، انصار، آینده، سرمایه، سینا، حکمت، گردشگری، دی، ایران زمین، پست بانک، توسعه و تعاون، صنعت و معدن، خاورمیانه، موسسه اعتباری نور، موسسه اعتباری توسعه به مقصد تمامی بانک‌های عضو شبکه شتاب امکان‌پذیر است. امکان کارت به کارت از سایر بانک ها نیز بزودی اضافه خواهند شد.

سهام عدالت

مدیریت و فروش سهام عدالت یکی دیگر از خدمات مهم پِی‌پاد است. در صورتی که که روش مستقیم مدیریت سهام عدالت را انتخاب کرده اید، می توانند از طریق پِی‌پاد نسبت به فروش تا 60% سهام خود اقدام کنید.

انتقال وجه

انتقال وجه در پِی‌پاد بدون نیاز به شماره کارت و تنها با استفاده از شماره موبایل امکان پذیر است. در این روش بدون کسر کارمزد بانکی امکان انتقال پول وجود دارد. برای استفاده از این روش، تنها کافیست فرد واریزکننده و فرد دریافت کننده پول، پِی‌پاد را نصب داشته باشند.

خرید شارژ

شارژ تلفن همراه یکی از کارهای معمول روزانه است. برای خرید شارژ تلفن همراه، دیگر نیازی به وارد کردن تعداد زیادی کد و عدد نیست. شما می توانید از طریق پِی‌پاد تنها با وارد کردن شماره خود و یا همراه مورد نظر و یا انتخاب شماره از لیست مخاطبان، تلفن همراه خود و دیگران را شارژ نماييد.

بسته اینترنتی

انواع بسته های اینترنت روزانه، ماهانه و سالانه اپراتورهای مطرح کشور، همراه اول، ایرانسل، رایتل و شاتل را می توانید از اپلیکیشن بانک پاسارگاد (پِی‌پاد) دریافت کنید.

پرداخت قبض

پرداخت انواع قبض های تلفن همراه اعم از همراه اول، ایرانسل و رایتل و همچنین تمامی قبوض آب، برق، تلفن ثابت، گاز و انواع قبوض کاغذی را می توانید از طریق گزینه پرداخت قبض در اپلیکیشن پِی‌پاد انجام دهید. در این روش تنها یکبار ثبت شماره تلفن و یا شناسه قبض انجام شده و از دفعات بعد به راحتی پرداخت می کنید.

پرداخت خلافی

استعلام رایگان و پرداخت خلافی خودرو از طریق این اپلیکیشن امکان پذیر است. برای این کار به قسمت خلافی در اپلیکیشن مراجعه کنید و با وارد کردن شماره بارکد پشت کارت وسیله نقلیه خود و یا اسکن آن استعلام را انجام داده و در صورت تمایل پرداخت نمایید.

عوارض آزادراهی

پِی‌پاد یکی از اولین ارایه کننده های سرویس پرداخت عوارض آزادراه ها است. پرداخت عوارض آزادراهی یکی از مهمترین قابلیت های اپلیکیشن پِی‌پاد است که موجب گردیده تا پرداخت عوارض از آن حالت سنتی تغییر کرده و شکل جدیدی به خود بگیرد. در این نوع پرداخت می توانید با انتخاب گزینه”پرداخت عوارض آزادراهی” نسبت به ثبت مشخصات خودروی خود اقدام کنید.

کارت شهروندی

در حال حاضر، افزایش اعتبار کارت شهروندی مشهد و قزوین از دیگر امکانات اپلیکیشن پِی‌پاد است تا بدون نیاز به مراجعه به کیوسک های شارژ بتوانید کارت های بلیط خود را شارژ کنید. امکان ارائه این خدمت به شهروندان دیگر شهرهای کشور نیز در آینده نزدیک فراهم خواهد شد.

طرح ترافیک

از آنجایی که در طول روز افراد زیادی هستند که جهت انجام امور روزمره خود نیاز به رفت و آمد در محدوده طرح ترافیک و یا آلودگی ‌هوا را دارند؛ اپلیکیشن پی‌پاد، امکان پرداخت بدهی عوارض طرح ترافیک را فراهم کرده است تا بتوانید به راحتی با مراجعه به قسمت عوارض طرح ترافیک، پلاک خودروی خود را ثبت کرده و نسبت به استعلام و پرداخت بدهی خود اقدام کنید.

پرداخت QR کد

پرداخت از طریق کد QR، یکی دیگر از خدمات کیف پول همراه پاسارگاد است که با هدف حذف پول نقد در پرداخت های خرد روزمره، امکان خرید از فروشگاه‌های تحت پوشش را فراهم کرده است.

پارک حاشیه‌ای

برای رفاه حال کاربران پِی‌پادی امکان پرداخت پارک حاشیه ای نیز در این اپلیکیشن فراهم آمده است. کاربران می توانند به بخش پارک حاشیه ای مراجعه کرده و با ثبت شماره خودرو، نسبت به استعلام رایگان هزینه پارک حاشیه ای اقدام کرده و سپس پرداخت نمایند.

قطار شهری مشهد

اگر تمایل به مراجعه به باجه های قطار شهری شهر مشهد بری خرید بلیت را ندارید، به گزینه قطار شهری مراجعه کنید تا بلیت تک سفره جهت پرداخت کرایه قطار شهری برایتان صادر گردد.

تلویزیون اینترنتی آیو

در اپلیکیشن پِی پاد علاوه بر خرید اشتراک آیو این امکان را دارید تنها با یک کلیک، برنامه ‌های اولین تلویزیون اینترنتی ایران (آیو) را مشاهده کنید.

پی‌پاد| کیف پول همراه پاسارگاد، خدمت جدیدی از بانک پاسارگاد است که با اتکا به توان فنی شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد، به صورت آنلاین با هدف ایجاد تحول در عرصه پرداخت های خرد روزمره، عرضه شده است. شما با نصب و استفاده از اپلیکیشن پی‌پاد، می توانید پرداختی امن، سریع و آسان را در حوزه های مختلف پذیرندگی پی‌پاد و عوارض آزادراهی تجربه کنید.