یکشنبه  5  تیر  1401

پادیوم چیست؟

پادیوم، بازارچه API و خدمات دیجیتال

پادیوم: درگاه ارائه وب سرویس های بانک پاسارگاد

تمام وب سرویس های بانک پاسارگاد نظیر خدمات سپرده، استعلام، انتقال وجه، برداشت مستقیم و همچنین خدمات مالی سرزمین هوشمند پاد، هم‌اکنون از طریق پادیوم به سادگی در اختیار شما قرار دارد. همچنین خدمات پرداخت‌سازی (انتقال کارت به کارت) بانک پاسارگاد نیز از طریق همین درگاه ارائه می شود.

پادیوم راهکار جامع و یکپارچه بانک پاسارگاد برای ارائه خدمات دیجیتال به کسب‌و‌کارها است. شما می‌توانید خدمات مختلفی از جمله زیر‌ساخت‌های پرداخت الکترونیک، بیمه حمل‌بار، هوش مصنوعی و ... را از پادیوم دریافت کنید و دیگر نگران سازگاری سرویس‌های مختلف با یکدیگر و ارتباط با تامین‌کنندگان متعدد نباشید.

 

ایمن، ساده و هوشمند

پادیوم بازارچه جامع API و خدمات دیجیتال است که به شما امکان می‌دهد تا برای نوآوری در کسب‌وکار خود به طیف گسترده‌ای از رابط‌های کاربردی برنامه‌نویسی دسترسی داشته‌باشید. با پادیوم، می‌توانید تنها از یک‌ نقطه اتصال، به تمام سرویس‌های مورد‌نظر خود دست پیدا کنید و هزینه و زمان توسعه‌ی محصول خود را کاهش دهید.

می خواهم از خدمات پادیوم استفاده کنم

با اتصال به پادیوم، از مجموعه گسترده‌ای از خدمات دیجیتال و API‌ها بهرمند شوید. برای شروع، ثبت نام کنید.

می خواهم خدمات خود را در پادیوم ارائه دهم

همین امروز مسیر درامدزایی از APIهای خود را آغاز کنید. برای قراردادن خدمات خود در بازارچه پادیوم، ثبت نام کنید.

پشتیبانی؛ از اولین قدم

پشتیبانان فنی و کسب‌و‌‌کاری ما از اولین قدم، همراه شما هستند تا به سادگی خدمات مورد نیاز خود را شناسایی و پیاده‌سازی کنید، سناریو کسب‌و‌کار خود را طراحی نموده و مشکلات فنی خود را برطرف سازید. با ما در تماس باشید:

02189518989

پادیوم را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: