پنجشنبه  29  مهر  1400 , روز صادرات
لوگو اهدای عضو اهدای زندگی
  • صندوق امانات بانک پاسارگاد

صندوق امانات بانک مکانی امن و مطمئن در بانک جهت حفظ و نگهداری از اسناد، اموال و اشیای گران‌بها و مجهز به سیستم‌های مدرن ایمنی و حفاظتی است که مشتریان می‌توانند با اجاره این صندوق‌ها هرگونه اسناد و مدارک و اشیای با ارزش خود را با خاطری آسوده در این مکان نگهداری نمایند. بانک پاسارگاد با ایجاد صندوق امانات در ابعاد مختلف در شعبه‌های منتخب تهران و شهرستان‌ها، آماده خدمت‌رسانی در این زمینه به مشتریان محترم می‌باشد.

# متقاضی اجاره این صندوق‌ها می‌بایست شخص حقیقی و دارای حداقل 18 سال سن باشد.
# برخورداری از میانگین شش ماهه موجودی سپرده‌ها حداقل به مبلغ 100 میلیون ریال، با اعمال ضریب 4 برای سپرده‌های قرض‌الحسنه جاری، ضریب 2 جهت سپرده‌های سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت و ضریب 1 برای سپرده‌های سرمایه‌گذاری مدت‌دار.
# افتتاح سپرده سرمایه‌گذاری مدت‌دار یک‌ساله با مبلغ حداقل 100 میلیون ریال به هنگام ارائه درخواست اجاره صندوق امانات.
# درصورتی‌که شعبه‌ای که سپرده مشتری در آن است صندوق امانات نداشته باشد، می‌تواند با دریافت معرفی‌نامه از شعبه خود، در نزدیک‌ترین شعبه مجهز به صندوق، از این خدمت بهره‌مند گردد.
# مدت زمان قرارداد اجاره صندوق امانات یک‌ساله و قابل تمدید است.
# شرایط واگذاری ممکن است با توجه به میزان تقاضا و ظرفیت صندوق‌ها تغییر یابد.

# متقاضی اجاره این صندوق‌ها می‌بایست شخص حقیقی و دارای حداقل 18 سال سن باشد.
# برخورداری از میانگین شش‌ماهه موجودی سپرده‌ها حداقل به مبلغ 50 میلیون ریال، با اعمال ضریب 4 برای سپرده‌های قرض‌الحسنه جاری، ضریب 2 جهت سپرده‌های سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت و ضریب 1 برای سپرده‌های سرمایه‌گذاری مدت دار.
# افتتاح سپرده سرمایه‌گذاری مدت‌دار یک‌ساله با مبلغ حداقل 50 میلیون ریال به هنگام ارائه درخواست اجاره صندوق امانات.
# درصورتی‌که شعبه‌ای که سپرده مشتری در آن است صندوق امانات نداشته باشد، می‌تواند با دریافت معرفی‌نامه از شعبه خود، در نزدیک‌ترین شعبه مجهز به صندوق، از این خدمت بهره مند گردد.
# مدت زمان قرارداد اجاره صندوق امانات یک‌ساله و قابل تمدید است.
# شرایط واگذاری ممکن است با توجه به میزان تقاضا و ظرفیت صندوق‌ها تغییر یابد.

صندوق امانات بانک در 3 اندازه «کوچک»، «متوسط» و «بزرگ» ارائه می‌شود و بر اساس آخرین بخشنامه ابلاغ شده بانک مرکزی ج.ا.ا.، کارمزدهای استفاده از خدمات این صندوق‌های اجاره‌ای به شرح زیر است:

- اجاره بها سالانه (ودیعه): هر سانتی‌متر مکعب حجم 120 ریال (حداقل 600.000 ریال)، همچنین ودیعه اجاره بها 8 برابر مبلغ اجاره بها، حداقل مبلغ 4.800.000 ریال

- کارمزد هر بار استفاده از صندوق امانات: 10.000 ریال

علاقه‌مندان به بهره‌مندی از این خدمت می‌توانند به شعبه‌های مجهز به صندوق امانات بانک واقع در شهرهای تهران، تبریز، اردبیل، مشهد، شیراز، رشت، ساری، کرمان، اهواز، دزفول، قشم، کرج و شهرکرد مراجعه کنند و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی بانک‌پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۰ تماس حاصل نمایند.

1 2 3 4