یکشنبه  5  تیر  1401

گسترش فناوری و حضور اینترنت در زندگی همه ما، ساده‌تر شدن بسیاری از فعالیت‌هارا در پی داشته است. یکی از فعالیت‌های زمان‌بر و گاهی پیچیده، انجام کارهای بانکی است. حضور در شعبه‌های شلوغ، بعد از طی مسیری که اغلب با ترافیک نیز همراه بوده، مشکل پیداکردن جای پارک خودرو، صرف زمان به نسبت طولانی برای انجام یک کار کوچک بانکی و ریسک ابتلا به بیماری، تنها بخش کوچکی از این مشکلات محسوب می‌شوند.
با پررنگ شدن نقش بانکداری الکترونیک در سال‌های اخیر و شکل‌گیری همراه‌بانک‌ها و اینترنت‌بانک‌ها، بسیاری از این مشکلات برطرف شده‌اند و برای دریافت بخش قابل توجهی از خدمات بانکی، دیگرنیازی به حضور در شعبه‌های فیزیکی نیست و می‌توان به‌راحتی از خانه، محل کار و یا هر جای دیگری از این خدمات استفاده کرد. این در حالیست که دریافت غیر‌حضوری برخی از خدمات کلیدی نظیر افتتاح حساب، دریافت کارت و یا کارت هدیه، از طریق همراه‌بانک‌ها و اینترنت‌بانک‌های رایج میسر نبوده و تا مدتی پیش از این،‌‌ افراد همچنان ناگزیر به مراجعه به شعبه‌های فیزیکی بودند. حالا مدتیست که با توسعه و عرضه نئوبانک‌ها، انجام کارهای بانکی در مقیاس با گذشته، به مراتب ساده‌تر و پرداختن به فعالیت‌های بانکی لذت‌بخش‌تر شده است.

ویپاد، بانک دیجیتال پاسارگاد

بانک پاسارگاد به عنوان یکی از بانک‌های پیشرو در زمینه خدمات بانکــداری دیجـیتال، برای رفاه هر چه بیشتر مشتریان، دست به توســعه و عـرضه یک بانک تمام دیجیتال زده است. با ویپاد (بانک دیجــیتال پاســارگاد) می‌توانید به آسانی، تنها با صرف زمانی اندک و به‌شکلی کاملا آنلاین، نسبت به افتتاح حساب دیجیتال بانک پاسارگاد، در اپلیکیشن ویپاد اقدام نموده و پس از آن، از کلیه خدمات بانکی این حساب نظیر انتقال وجه، دریافت کارت، دریافت کارت هدیه و ... (کاملاً مشابه حساب‌های عادی بانک پاسارگاد) استفاده نمایید.

برای دانلود و نصب اپلیکیشن ویپاد می توانید از لینک های زیر اقدام کنید:

برخی از مزایای ویپاد

  • امنیت کاملا منطبق بر استانداردهای بانکی
  • برخورداری از پشتوانه مستقیم بانک پاسارگاد
  • کاملا آنلاین و بی‌نیاز از حضور در شعبه‌های فیزیکی
  • دسترسی به خدمات منتخب بانک پاسارگاد در هر نقطه از کشور
  • دسترسی به خدمات منتخب بانک پاسارگاد در هر ساعت از شبانه‌روز
  • تجربه کاربری لذت‌بخش به‌واسطه برخورداری از رابط کاربری ساده و روان
  • دسترسی به خدمات پشتیبانی آنلاین و تلفنی در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه‌روز

خدمات و قابلیت های ویپاد، بانک دیجیتال پاسارگاد

افتتاح حساب آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه

با ورود به اپلیکیشن ویپاد و ثبت نام در آن، می‌توانید به سادگی و در کمتر از 10 دقیقه، یک حساب دیجیتال پاسارگاد برای خود افـتتاح کنید و مثل حساب‌های عادی از آن استفاده کنید. افتتاح حساب در ویپاد تنها با گذراندن چند مرحله ساده امکان‌پذیر است. • وارد کردن تاریخ تولد و کد ملی • وارد کردن شماره سریال کارت ملی (یا کد رهگیری درج شده در رسید کارت ملی هوشمند) • بارگذاری ویدیوی 10 ثانیه‌ای از چهره برای احراز هویت بعد از تایید اطلاعات و ویدیوی احراز هویت، حساب دیجیتال شما فعال خواهد شد و می‌توانید تمامی امور بانکی خود را از طریق حساب دیحیتال پاسارگاد انجام دهید.

کارت مجازی، صدور آنی

بعد از درخواست صدور آنی کارت مجازی، تمام اطلاعات کارت از جمله شماره کارت، CVV2 و تاریخ انقضا در اختیار شما قرار خواهد گرفت و می‌توانید از آن در تـمامی درگاه‌های پرداخـت آنـلاین و برای مواردی مثل پـرداخت هزینه خریـدهای آنلاین، پرداخت هزینه‌ تاکـسی‌های اینترنتی، کارت‌به‌کارت و ... استفاده کنید.

کارت هدیه مجازی، کمتر از ۲ دقیقه

حضور در شعبه برای دریافت کارت هدیه، شاید یکی از سخت‌ترین کارهـای بانکی باشد. در ویپاد (بانک دیجـیتال پاســارگاد)، می‌تـوانید در هر مکان و هر ساعتی از شبانه‌روز و ظرف مدتی کمتر از 2 دقیقه، ضمن انتخاب طرح، متن و مبلغ دلخواه، نسبت به دریافت کارت هدیه مجازی مورد نیاز خود اقدام کرده و آن را برای دوستان و عزیزان خود ارسال کنید. کارت هدیه مجازی در تمامی درگاه‌های پرداخـت آنـلاین قابل استفاده خواهد بود.

پشتیبانی، ۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

پشتیبانان آنلاین ویپاد در تمامی ساعات شبانه ‏روز و در طول هفته (حتی ایام تعطیل) پاسـخگوی سوالات و راهــنمای رفع مـشکلات شما خواهند بود. شما می‌توانید از داخل اپلیکیشن، در بخش گفتگو با پشتیبان ویپاد، مشکل یا سوال خود را مطرح کنید یا با پشتیبان تلفنی ویپاد تماس حاصل نمایید.

شماره پشتیبانی: 89514216 – 021

برای اطلاع بیشتر و سریع تر از اخبار و اطلاعات ویپاد میتوانید به وب سایت ویپاد به نشانی https://wepod.ir مراجعه کنید و بانک دیجیتال پاسارگاد را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید.